Değerli Ziyaretçimiz,

Hiçbir çıkar gözetmeden, maddi bir gelir amacı taşımadan açmış olduğumuz bu siteyi yayınevinin rızası olmadığı için kapatmak zorunda kalıyoruz. Eseri hazırlayan hocalardan izin almamıza rağmen yayınevini ikna edemedik.

Amacımız, sadece hadisleri Müslüman kardeşlerimize ulaştırmaktı. Bu konuda beklemediğimiz bir başarı da elde etmiştik. Aylık ortalama 25 bin, yıllık ise 300 bin ziyaretçiyi sitemize çekmeyi başarmıştık. Üzüldüğümüz tek konu, bu kadar insanın internet ortamında hadislerden yoksun kalacak olması.

Diğer bir husus da şu; içerisinde müstehcen görsellerin yer aldığı başta haber siteleri olmak üzere bazı sitelerde hadis metinleri de yer alıyor. Bu siteyi kapattığımız için insanlar hadis okuyacağım derken sağda solda veya diğer alanlarda müstehcen görselleri görmek zorunda kalacak.

Sitemizi başka bir kaynak üzerinden en yakın zamanda tekrar yayına açacağız İnşallah. Selam ve dua ile.

ALLAH'IN EMİRLERİNE UYMADA ÖLÇÜLÜ OLMA İLE İLGİLİ HADİSLER

ALLAH'IN EMİRLERİNE UYMADA ÖLÇÜLÜ OLMA İLE İLGİLİ AYETLER

Allah'ın emirlerine uymada ölçülü olmak ile ilgili hadisler ,Allah'ın emirlerine uymada ölçülü olmak hadis ,Allah'ın emirlerine uymada ölçülü olmak hadisi şerifleri ,Allah'ın emirlerine uymada ölçülü olmak hadisleri ,Allah'ın emirlerine uymada ölçülü olmak ile ilgili güzel hadisler ,Allah'ın emirlerine uymada ölçülü olmak ile ilgili hadisi şerifler ,Allah'ın emirlerine uymada ölçülü olmak ile ilgili sözler ,Allah'ın emirlerine uymada ölçülü olmak hakkında hadisler ,Allah'ın emirlerine uymada ölçülü olmak ile ilgili kısa hadisler ,Allah'ın emirlerine uymada ölçülü olmak ile ilgili Hazreti Muhammed'in sözleri ,Allah'ın emirlerine uymada ölçülü olmak ile ilgili Efendimizin sözleri ,Allah'ın emirlerine uymada ölçülü olmak ile ilgili Peygamberimizin sözleri ,Allah'ın emirlerine uymada ölçülü olmak ile ilgili Peygamber Efendimizin sözleri ,Allah'ın emirlerine uymada ölçülü olmak ile ilgili Peygamber sözleri ,Allah'ın emirlerine uymada ölçülü olmak ile ilgili Hazreti Muhammed'in hadisleri ,Allah'ın emirlerine uymada ölçülü olmak ile ilgili Efendimizin hadisleri ,Allah'ın emirlerine uymada ölçülü olmak ile ilgili Peygamberimizin hadisleri ,Allah'ın emirlerine uymada ölçülü olmak ile ilgili Peygamber Efendimizin hadisleri ,Allah'ın emirlerine uymada ölçülü olmak ile ilgili Peygamber hadisleri ,Allah'ın emirlerine uymada ölçülü olmak ile ilgili Hazreti Muhammed'in hadisi şerifler ,Allah'ın emirlerine uymada ölçülü olmak ile ilgili Efendimizin hadisi şerifleri ,Allah'ın emirlerine uymada ölçülü olmak ile ilgili Peygamberimizin hadisi şerifleri ,Allah'ın emirlerine uymada ölçülü olmak ile ilgili Peygamber Efendimizin hadisi şerifleri ,Allah'ın emirlerine uymada ölçülü olmak ile ilgili Peygamber hadisi şerifleri ,Allah'ın emirlerine uymada ölçülü olmak ayetleri ,Allah'ın emirlerine uymada ölçülü olmak ile ilgili ayetler ,Allah'ın emirlerine uymada ölçülü olmak hakkında ayetler ,Allah'ın emirlerine uymada ölçülü olmak ile ilgili Kuran Ayetleri ,Allah'ın emirlerine uymada ölçülü olmak ile ilgili Allah'ın ayetleri ,Allah'ın emirlerine uymada ölçülü olmak ile ilgili Allah'ın sözleri ,Allah'ın emirlerine uymada ölçülü olmak ile ilgili ayet ve hadisler ,Allah'ın emirlerine uymada ölçülü olmak ayet ve hadisleri ,

Allah'ın Emirlerine Uymada Ölçülü Olma İle İlgili Hadisler