Değerli Ziyaretçimiz,

Hiçbir çıkar gözetmeden, maddi bir gelir amacı taşımadan açmış olduğumuz bu siteyi yayınevinin rızası olmadığı için kapatmak zorunda kalıyoruz. Eseri hazırlayan hocalardan izin almamıza rağmen yayınevini ikna edemedik.

Amacımız, sadece hadisleri Müslüman kardeşlerimize ulaştırmaktı. Bu konuda beklemediğimiz bir başarı da elde etmiştik. Aylık ortalama 25 bin, yıllık ise 300 bin ziyaretçiyi sitemize çekmeyi başarmıştık. Üzüldüğümüz tek konu, bu kadar insanın internet ortamında hadislerden yoksun kalacak olması.

Diğer bir husus da şu; içerisinde müstehcen görsellerin yer aldığı başta haber siteleri olmak üzere bazı sitelerde hadis metinleri de yer alıyor. Bu siteyi kapattığımız için insanlar hadis okuyacağım derken sağda solda veya diğer alanlarda müstehcen görselleri görmek zorunda kalacak.

Sitemizi başka bir kaynak üzerinden en yakın zamanda tekrar yayına açacağız İnşallah. Selam ve dua ile.

ALLAH'IN HÜKMÜNE BOYUN EĞMEK İLE İLGİLİ HADİSLER

ALLAH'IN HÜKMÜNE BOYUN EĞMEK İLE İLGİLİ AYETLER

Allah'ın hükmüne boyun eğmek ile ilgili hadisler ,Allah'ın hükmüne boyun eğmek hadis ,Allah'ın hükmüne boyun eğmek hadisi şerifleri ,Allah'ın hükmüne boyun eğmek hadisleri ,Allah'ın hükmüne boyun eğmek ile ilgili güzel hadisler ,Allah'ın hükmüne boyun eğmek ile ilgili hadisi şerifler ,Allah'ın hükmüne boyun eğmek ile ilgili sözler ,Allah'ın hükmüne boyun eğmek hakkında hadisler ,Allah'ın hükmüne boyun eğmek ile ilgili kısa hadisler ,Allah'ın hükmüne boyun eğmek ile ilgili Hazreti Muhammed'in sözleri ,Allah'ın hükmüne boyun eğmek ile ilgili Efendimizin sözleri ,Allah'ın hükmüne boyun eğmek ile ilgili Peygamberimizin sözleri ,Allah'ın hükmüne boyun eğmek ile ilgili Peygamber Efendimizin sözleri ,Allah'ın hükmüne boyun eğmek ile ilgili Peygamber sözleri ,Allah'ın hükmüne boyun eğmek ile ilgili Hazreti Muhammed'in hadisleri ,Allah'ın hükmüne boyun eğmek ile ilgili Efendimizin hadisleri ,Allah'ın hükmüne boyun eğmek ile ilgili Peygamberimizin hadisleri ,Allah'ın hükmüne boyun eğmek ile ilgili Peygamber Efendimizin hadisleri ,Allah'ın hükmüne boyun eğmek ile ilgili Peygamber hadisleri ,Allah'ın hükmüne boyun eğmek ile ilgili Hazreti Muhammed'in hadisi şerifler ,Allah'ın hükmüne boyun eğmek ile ilgili Efendimizin hadisi şerifleri ,Allah'ın hükmüne boyun eğmek ile ilgili Peygamberimizin hadisi şerifleri ,Allah'ın hükmüne boyun eğmek ile ilgili Peygamber Efendimizin hadisi şerifleri ,Allah'ın hükmüne boyun eğmek ile ilgili Peygamber hadisi şerifleri ,Allah'ın hükmüne boyun eğmek ayetleri ,Allah'ın hükmüne boyun eğmek ile ilgili ayetler ,Allah'ın hükmüne boyun eğmek hakkında ayetler ,Allah'ın hükmüne boyun eğmek ile ilgili Kuran Ayetleri ,Allah'ın hükmüne boyun eğmek ile ilgili Allah'ın ayetleri ,Allah'ın hükmüne boyun eğmek ile ilgili Allah'ın sözleri ,Allah'ın hükmüne boyun eğmek ile ilgili ayet ve hadisler ,Allah'ın hükmüne boyun eğmek ayet ve hadisleri ,

Allah'ın Hükmüne Boyun Eğmek İle İlgili Hadisler