Değerli Ziyaretçimiz,

Hiçbir çıkar gözetmeden, maddi bir gelir amacı taşımadan açmış olduğumuz bu siteyi yayınevinin rızası olmadığı için kapatmak zorunda kalıyoruz. Eseri hazırlayan hocalardan izin almamıza rağmen yayınevini ikna edemedik.

Amacımız, sadece hadisleri Müslüman kardeşlerimize ulaştırmaktı. Bu konuda beklemediğimiz bir başarı da elde etmiştik. Aylık ortalama 25 bin, yıllık ise 300 bin ziyaretçiyi sitemize çekmeyi başarmıştık. Üzüldüğümüz tek konu, bu kadar insanın internet ortamında hadislerden yoksun kalacak olması.

Diğer bir husus da şu; içerisinde müstehcen görsellerin yer aldığı başta haber siteleri olmak üzere bazı sitelerde hadis metinleri de yer alıyor. Bu siteyi kapattığımız için insanlar hadis okuyacağım derken sağda solda veya diğer alanlarda müstehcen görselleri görmek zorunda kalacak.

Sitemizi başka bir kaynak üzerinden en yakın zamanda tekrar yayına açacağız İnşallah. Selam ve dua ile.

ALLAH KORKUSU İLE İLGİLİ HADİSLER

ALLAH KORKUSU İLE İLGİLİ AYETLER

Allah Korkusu ile ilgili hadisler ,Allah Korkusu hadis ,Allah Korkusu hadisi şerifleri ,Allah Korkusu hadisleri ,Allah Korkusu ile ilgili güzel hadisler ,Allah Korkusu ile ilgili hadisi şerifler ,Allah Korkusu ile ilgili sözler ,Allah Korkusu hakkında hadisler ,Allah Korkusu ile ilgili kısa hadisler ,Allah Korkusu ile ilgili Hazreti Muhammed'in sözleri ,Allah Korkusu ile ilgili Efendimizin sözleri ,Allah Korkusu ile ilgili Peygamberimizin sözleri ,Allah Korkusu ile ilgili Peygamber Efendimizin sözleri ,Allah Korkusu ile ilgili Peygamber sözleri ,Allah Korkusu ile ilgili Hazreti Muhammed'in hadisleri ,Allah Korkusu ile ilgili Efendimizin hadisleri ,Allah Korkusu ile ilgili Peygamberimizin hadisleri ,Allah Korkusu ile ilgili Peygamber Efendimizin hadisleri ,Allah Korkusu ile ilgili Peygamber hadisleri ,Allah Korkusu ile ilgili Hazreti Muhammed'in hadisi şerifler ,Allah Korkusu ile ilgili Efendimizin hadisi şerifleri ,Allah Korkusu ile ilgili Peygamberimizin hadisi şerifleri ,Allah Korkusu ile ilgili Peygamber Efendimizin hadisi şerifleri ,Allah Korkusu ile ilgili Peygamber hadisi şerifleri ,Allah Korkusu ayetleri ,Allah Korkusu ile ilgili ayetler ,Allah Korkusu hakkında ayetler ,Allah Korkusu ile ilgili Kuran Ayetleri ,Allah Korkusu ile ilgili Allah'ın ayetleri ,Allah Korkusu ile ilgili Allah'ın sözleri ,Allah Korkusu ile ilgili ayet ve hadisler ,Allah Korkusu ayet ve hadisleri ,

Allah Korkusu İle İlgili Hadisler