Değerli Ziyaretçimiz,

Hiçbir çıkar gözetmeden, maddi bir gelir amacı taşımadan açmış olduğumuz bu siteyi yayınevinin rızası olmadığı için kapatmak zorunda kalıyoruz. Eseri hazırlayan hocalardan izin almamıza rağmen yayınevini ikna edemedik.

Amacımız, sadece hadisleri Müslüman kardeşlerimize ulaştırmaktı. Bu konuda beklemediğimiz bir başarı da elde etmiştik. Aylık ortalama 25 bin, yıllık ise 300 bin ziyaretçiyi sitemize çekmeyi başarmıştık. Üzüldüğümüz tek konu, bu kadar insanın internet ortamında hadislerden yoksun kalacak olması.

Diğer bir husus da şu; içerisinde müstehcen görsellerin yer aldığı başta haber siteleri olmak üzere bazı sitelerde hadis metinleri de yer alıyor. Bu siteyi kapattığımız için insanlar hadis okuyacağım derken sağda solda veya diğer alanlarda müstehcen görselleri görmek zorunda kalacak.

Sitemizi başka bir kaynak üzerinden en yakın zamanda tekrar yayına açacağız İnşallah. Selam ve dua ile.

NASİHAT İLE İLGİLİ HADİSLER

NASİHAT İLE İLGİLİ AYETLER

Nasihat ile ilgili hadisler ,Nasihat hadis ,Nasihat hadisi şerifleri ,Nasihat hadisleri ,Nasihat ile ilgili güzel hadisler ,Nasihat ile ilgili hadisi şerifler ,Nasihat ile ilgili sözler ,Nasihat hakkında hadisler ,Nasihat ile ilgili kısa hadisler ,Nasihat ile ilgili Hazreti Muhammed'in sözleri ,Nasihat ile ilgili Efendimizin sözleri ,Nasihat ile ilgili Peygamberimizin sözleri ,Nasihat ile ilgili Peygamber Efendimizin sözleri ,Nasihat ile ilgili Peygamber sözleri ,Nasihat ile ilgili Hazreti Muhammed'in hadisleri ,Nasihat ile ilgili Efendimizin hadisleri ,Nasihat ile ilgili Peygamberimizin hadisleri ,Nasihat ile ilgili Peygamber Efendimizin hadisleri ,Nasihat ile ilgili Peygamber hadisleri ,Nasihat ile ilgili Hazreti Muhammed'in hadisi şerifler ,Nasihat ile ilgili Efendimizin hadisi şerifleri ,Nasihat ile ilgili Peygamberimizin hadisi şerifleri ,Nasihat ile ilgili Peygamber Efendimizin hadisi şerifleri ,Nasihat ile ilgili Peygamber hadisi şerifleri ,Nasihat ayetleri ,Nasihat ile ilgili ayetler ,Nasihat hakkında ayetler ,Nasihat ile ilgili Kuran Ayetleri ,Nasihat ile ilgili Allah'ın ayetleri ,Nasihat ile ilgili Allah'ın sözleri ,Nasihat ile ilgili ayet ve hadisler ,Nasihat ayet ve hadisleri ,

Nasihat İle İlgili Hadisler