Değerli Ziyaretçimiz,

Hiçbir çıkar gözetmeden, maddi bir gelir amacı taşımadan açmış olduğumuz bu siteyi yayınevinin rızası olmadığı için kapatmak zorunda kalıyoruz. Eseri hazırlayan hocalardan izin almamıza rağmen yayınevini ikna edemedik.

Amacımız, sadece hadisleri Müslüman kardeşlerimize ulaştırmaktı. Bu konuda beklemediğimiz bir başarı da elde etmiştik. Aylık ortalama 25 bin, yıllık ise 300 bin ziyaretçiyi sitemize çekmeyi başarmıştık. Üzüldüğümüz tek konu, bu kadar insanın internet ortamında hadislerden yoksun kalacak olması.

Diğer bir husus da şu; içerisinde müstehcen görsellerin yer aldığı başta haber siteleri olmak üzere bazı sitelerde hadis metinleri de yer alıyor. Bu siteyi kapattığımız için insanlar hadis okuyacağım derken sağda solda veya diğer alanlarda müstehcen görselleri görmek zorunda kalacak.

Sitemizi başka bir kaynak üzerinden en yakın zamanda tekrar yayına açacağız İnşallah. Selam ve dua ile.

ÖLMEYİ İSTEMENİN DOĞRU BİR ŞEY OLMADIĞI İLE İLGİLİ HADİSLER

ÖLMEYİ İSTEMENİN DOĞRU BİR ŞEY OLMADIĞI İLE İLGİLİ AYETLER

Ölmeyi istemek ile ilgili hadisler ,Ölmeyi istemek hadis ,Ölmeyi istemek hadisi şerifleri ,Ölmeyi istemek hadisleri ,Ölmeyi istemek ile ilgili güzel hadisler ,Ölmeyi istemek ile ilgili hadisi şerifler ,Ölmeyi istemek ile ilgili sözler ,Ölmeyi istemek hakkında hadisler ,Ölmeyi istemek ile ilgili kısa hadisler ,Ölmeyi istemek ile ilgili Hazreti Muhammed'in sözleri ,Ölmeyi istemek ile ilgili Efendimizin sözleri ,Ölmeyi istemek ile ilgili Peygamberimizin sözleri ,Ölmeyi istemek ile ilgili Peygamber Efendimizin sözleri ,Ölmeyi istemek ile ilgili Peygamber sözleri ,Ölmeyi istemek ile ilgili Hazreti Muhammed'in hadisleri ,Ölmeyi istemek ile ilgili Efendimizin hadisleri ,Ölmeyi istemek ile ilgili Peygamberimizin hadisleri ,Ölmeyi istemek ile ilgili Peygamber Efendimizin hadisleri ,Ölmeyi istemek ile ilgili Peygamber hadisleri ,Ölmeyi istemek ile ilgili Hazreti Muhammed'in hadisi şerifler ,Ölmeyi istemek ile ilgili Efendimizin hadisi şerifleri ,Ölmeyi istemek ile ilgili Peygamberimizin hadisi şerifleri ,Ölmeyi istemek ile ilgili Peygamber Efendimizin hadisi şerifleri ,Ölmeyi istemek ile ilgili Peygamber hadisi şerifleri ,Ölmeyi istemek ayetleri ,Ölmeyi istemek ile ilgili ayetler ,Ölmeyi istemek hakkında ayetler ,Ölmeyi istemek ile ilgili Kuran Ayetleri ,Ölmeyi istemek ile ilgili Allah'ın ayetleri ,Ölmeyi istemek ile ilgili Allah'ın sözleri ,Ölmeyi istemek ile ilgili ayet ve hadisler ,Ölmeyi istemek ayet ve hadisleri ,

Ölmeyi İstemenin Doğru Bir Şey Olmadığı İle İlgili Hadisler