Değerli Ziyaretçimiz,

Hiçbir çıkar gözetmeden, maddi bir gelir amacı taşımadan açmış olduğumuz bu siteyi yayınevinin rızası olmadığı için kapatmak zorunda kalıyoruz. Eseri hazırlayan hocalardan izin almamıza rağmen yayınevini ikna edemedik.

Amacımız, sadece hadisleri Müslüman kardeşlerimize ulaştırmaktı. Bu konuda beklemediğimiz bir başarı da elde etmiştik. Aylık ortalama 25 bin, yıllık ise 300 bin ziyaretçiyi sitemize çekmeyi başarmıştık. Üzüldüğümüz tek konu, bu kadar insanın internet ortamında hadislerden yoksun kalacak olması.

Diğer bir husus da şu; içerisinde müstehcen görsellerin yer aldığı başta haber siteleri olmak üzere bazı sitelerde hadis metinleri de yer alıyor. Bu siteyi kapattığımız için insanlar hadis okuyacağım derken sağda solda veya diğer alanlarda müstehcen görselleri görmek zorunda kalacak.

Sitemizi başka bir kaynak üzerinden en yakın zamanda tekrar yayına açacağız İnşallah. Selam ve dua ile.

ŞEFAAT İLE İLGİLİ HADİSLER

ŞEFAAT İLE İLGİLİ AYETLER

Şefaat ile ilgili hadisler ,Şefaat hadis ,Şefaat hadisi şerifleri ,Şefaat hadisleri ,Şefaat ile ilgili güzel hadisler ,Şefaat ile ilgili hadisi şerifler ,Şefaat ile ilgili sözler ,Şefaat hakkında hadisler ,Şefaat ile ilgili kısa hadisler ,Şefaat ile ilgili Hazreti Muhammed'in sözleri ,Şefaat ile ilgili Efendimizin sözleri ,Şefaat ile ilgili Peygamberimizin sözleri ,Şefaat ile ilgili Peygamber Efendimizin sözleri ,Şefaat ile ilgili Peygamber sözleri ,Şefaat ile ilgili Hazreti Muhammed'in hadisleri ,Şefaat ile ilgili Efendimizin hadisleri ,Şefaat ile ilgili Peygamberimizin hadisleri ,Şefaat ile ilgili Peygamber Efendimizin hadisleri ,Şefaat ile ilgili Peygamber hadisleri ,Şefaat ile ilgili Hazreti Muhammed'in hadisi şerifler ,Şefaat ile ilgili Efendimizin hadisi şerifleri ,Şefaat ile ilgili Peygamberimizin hadisi şerifleri ,Şefaat ile ilgili Peygamber Efendimizin hadisi şerifleri ,Şefaat ile ilgili Peygamber hadisi şerifleri ,Şefaat ayetleri ,Şefaat ile ilgili ayetler ,Şefaat hakkında ayetler ,Şefaat ile ilgili Kuran Ayetleri ,Şefaat ile ilgili Allah'ın ayetleri ,Şefaat ile ilgili Allah'ın sözleri ,Şefaat ile ilgili ayet ve hadisler ,Şefaat ayet ve hadisleri ,

Şefaat İle İlgili Hadisler