Değerli Ziyaretçimiz,

Hiçbir çıkar gözetmeden, maddi bir gelir amacı taşımadan açmış olduğumuz bu siteyi yayınevinin rızası olmadığı için kapatmak zorunda kalıyoruz. Eseri hazırlayan hocalardan izin almamıza rağmen yayınevini ikna edemedik.

Amacımız, sadece hadisleri Müslüman kardeşlerimize ulaştırmaktı. Bu konuda beklemediğimiz bir başarı da elde etmiştik. Aylık ortalama 25 bin, yıllık ise 300 bin ziyaretçiyi sitemize çekmeyi başarmıştık. Üzüldüğümüz tek konu, bu kadar insanın internet ortamında hadislerden yoksun kalacak olması.

Diğer bir husus da şu; içerisinde müstehcen görsellerin yer aldığı başta haber siteleri olmak üzere bazı sitelerde hadis metinleri de yer alıyor. Bu siteyi kapattığımız için insanlar hadis okuyacağım derken sağda solda veya diğer alanlarda müstehcen görselleri görmek zorunda kalacak.

Sitemizi başka bir kaynak üzerinden en yakın zamanda tekrar yayına açacağız İnşallah. Selam ve dua ile.

YÖNETİCİLERE İTAAT İLE İLGİLİ HADİSLER

YÖNETİCİLERE İTAAT İLE İLGİLİ AYETLER

Yöneticilere itaat etmek ile ilgili hadisler ,Yöneticilere itaat etmek hadis ,Yöneticilere itaat etmek hadisi şerifleri ,Yöneticilere itaat etmek hadisleri ,Yöneticilere itaat etmek ile ilgili güzel hadisler ,Yöneticilere itaat etmek ile ilgili hadisi şerifler ,Yöneticilere itaat etmek ile ilgili sözler ,Yöneticilere itaat etmek hakkında hadisler ,Yöneticilere itaat etmek ile ilgili kısa hadisler ,Yöneticilere itaat etmek ile ilgili Hazreti Muhammed'in sözleri ,Yöneticilere itaat etmek ile ilgili Efendimizin sözleri ,Yöneticilere itaat etmek ile ilgili Peygamberimizin sözleri ,Yöneticilere itaat etmek ile ilgili Peygamber Efendimizin sözleri ,Yöneticilere itaat etmek ile ilgili Peygamber sözleri ,Yöneticilere itaat etmek ile ilgili Hazreti Muhammed'in hadisleri ,Yöneticilere itaat etmek ile ilgili Efendimizin hadisleri ,Yöneticilere itaat etmek ile ilgili Peygamberimizin hadisleri ,Yöneticilere itaat etmek ile ilgili Peygamber Efendimizin hadisleri ,Yöneticilere itaat etmek ile ilgili Peygamber hadisleri ,Yöneticilere itaat etmek ile ilgili Hazreti Muhammed'in hadisi şerifler ,Yöneticilere itaat etmek ile ilgili Efendimizin hadisi şerifleri ,Yöneticilere itaat etmek ile ilgili Peygamberimizin hadisi şerifleri ,Yöneticilere itaat etmek ile ilgili Peygamber Efendimizin hadisi şerifleri ,Yöneticilere itaat etmek ile ilgili Peygamber hadisi şerifleri ,Yöneticilere itaat etmek ayetleri ,Yöneticilere itaat etmek ile ilgili ayetler ,Yöneticilere itaat etmek hakkında ayetler ,Yöneticilere itaat etmek ile ilgili Kuran Ayetleri ,Yöneticilere itaat etmek ile ilgili Allah'ın ayetleri ,Yöneticilere itaat etmek ile ilgili Allah'ın sözleri ,Yöneticilere itaat etmek ile ilgili ayet ve hadisler ,Yöneticilere itaat etmek ayet ve hadisleri ,

Yöneticilere İtaat İle İlgili Hadisler