Değerli Ziyaretçimiz,

Hiçbir çıkar gözetmeden, maddi bir gelir amacı taşımadan açmış olduğumuz bu siteyi yayınevinin rızası olmadığı için kapatmak zorunda kalıyoruz. Eseri hazırlayan hocalardan izin almamıza rağmen yayınevini ikna edemedik.

Amacımız, sadece hadisleri Müslüman kardeşlerimize ulaştırmaktı. Bu konuda beklemediğimiz bir başarı da elde etmiştik. Aylık ortalama 25 bin, yıllık ise 300 bin ziyaretçiyi sitemize çekmeyi başarmıştık. Üzüldüğümüz tek konu, bu kadar insanın internet ortamında hadislerden yoksun kalacak olması.

Diğer bir husus da şu; içerisinde müstehcen görsellerin yer aldığı başta haber siteleri olmak üzere bazı sitelerde hadis metinleri de yer alıyor. Bu siteyi kapattığımız için insanlar hadis okuyacağım derken sağda solda veya diğer alanlarda müstehcen görselleri görmek zorunda kalacak.

Sitemizi başka bir kaynak üzerinden en yakın zamanda tekrar yayına açacağız İnşallah. Selam ve dua ile.

YÖNETİCİLERİN YÖNETTİKLERİNE ŞEFKATİ İLE İLGİLİ HADİSLER

YÖNETİCİLERİN YÖNETTİKLERİNE ŞEFKATİ İLE İLGİLİ AYETLER

Yöneticilerin şefkati ile ilgili hadisler ,Yöneticilerin şefkati hadis ,Yöneticilerin şefkati hadisi şerifleri ,Yöneticilerin şefkati hadisleri ,Yöneticilerin şefkati ile ilgili güzel hadisler ,Yöneticilerin şefkati ile ilgili hadisi şerifler ,Yöneticilerin şefkati ile ilgili sözler ,Yöneticilerin şefkati hakkında hadisler ,Yöneticilerin şefkati ile ilgili kısa hadisler ,Yöneticilerin şefkati ile ilgili Hazreti Muhammed'in sözleri ,Yöneticilerin şefkati ile ilgili Efendimizin sözleri ,Yöneticilerin şefkati ile ilgili Peygamberimizin sözleri ,Yöneticilerin şefkati ile ilgili Peygamber Efendimizin sözleri ,Yöneticilerin şefkati ile ilgili Peygamber sözleri ,Yöneticilerin şefkati ile ilgili Hazreti Muhammed'in hadisleri ,Yöneticilerin şefkati ile ilgili Efendimizin hadisleri ,Yöneticilerin şefkati ile ilgili Peygamberimizin hadisleri ,Yöneticilerin şefkati ile ilgili Peygamber Efendimizin hadisleri ,Yöneticilerin şefkati ile ilgili Peygamber hadisleri ,Yöneticilerin şefkati ile ilgili Hazreti Muhammed'in hadisi şerifler ,Yöneticilerin şefkati ile ilgili Efendimizin hadisi şerifleri ,Yöneticilerin şefkati ile ilgili Peygamberimizin hadisi şerifleri ,Yöneticilerin şefkati ile ilgili Peygamber Efendimizin hadisi şerifleri ,Yöneticilerin şefkati ile ilgili Peygamber hadisi şerifleri ,Yöneticilerin şefkati ayetleri ,Yöneticilerin şefkati ile ilgili ayetler ,Yöneticilerin şefkati hakkında ayetler ,Yöneticilerin şefkati ile ilgili Kuran Ayetleri ,Yöneticilerin şefkati ile ilgili Allah'ın ayetleri ,Yöneticilerin şefkati ile ilgili Allah'ın sözleri ,Yöneticilerin şefkati ile ilgili ayet ve hadisler ,Yöneticilerin şefkati ayet ve hadisleri ,

Yöneticilerin Yönettiklerine Şefkati İle İlgili Hadisler